Хиляди самотни хора посрещнаха най-големия празник с празнична чекия, не предадоха повечето новинарски емисии, надпреварвайки се да покажат типичното българско семейство, подготвящо се за поредна атаха по стомасите с килограми храна.
Преките включвания от семейните тържества игнорираха мнозинството самотни или непразнуващи по друг повод хора, които снощи са имали 100%-ова успеваемост при намирането на парата в бъдни-питката.
Коледа започна с празнично "сгъваемо ножче" за самотните хора
“Днес ползвах малко и дясната ръка, празник е все пак” - сподели типичен самотен човек, докато си прави ободрителни коледни пуканки в микровълнова, за да погледа по телевизията малко цирк и Маколи Кълкин.
Репортажите за празничното настроение ще пропуснат още полусвинския полуфабрикат, който самотните хора ще си сготвят за вечеря, преди ядосано да изгасят новините, показващи престорено щастливи роднини и да се отдадат на коледно малко ножче, пишейки “naughty snowhites” в гугълските картинки.
Същевременно стана ясно, че новините не показаха и лоши деца, които не са получили подаръци, което води до съмнения в съществуването на прословутия списък на Дядо Коледа.
zhelyo
zhelyo
Трябва ли да показват повече самотни хора по Коледа?
Избери отговор!